Daniela Haas Müller *
(20. Jhdt., lebt in Villach) "Blumenstück", signiert Daniela Haas, Acryl auf Karton, 50 x 40 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Daniela Haas Müller *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |